צלמת מתחילה

עמוד הבית פורומים פורום צלמים צלמת מתחילה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    צלמת מתחילה

שלום, 
    זה שנים שאני מעוניינת לקנות מצלמה מקצועית וכרגע רכישת מצלמה עומדת על הפרק ואני רוצה לקנות מצלמה חדשה בשבוע-שבועיים הקרובים. 
    אני נורא מתלבטת בין חברות המצלמות canon ו- nikon. להוריי יש מצלמה ישנה מאוד (פילים) של ניקון והם ממליצים מאוד על החברה של המצלמה שלהם.
    אני אוהבת מאוד לצלם אך אף פעם לא התעמקתי בזה כי תמיד חלמתי על מצלמת SLR ואני כרגע מעוניינת להתחיל במצלמה יחסית פשוטה להתחלה ולשפשוף הראשוני בתחום. אני מאוד מתלבטת בין כמה סוגי מצלמות 

canon d1100

Canon EOS 600D

SLR ‏ Nikon D3200
    אשמח מאוד לשמוע את עצותיכם. 

מצלמת DSLR

נגה שלום, 

אישית אני מוצא את "המלחמה" בין ניקון לקנון מאוד מיותרת.
    ל 2 החברות יש מצלמות ברמות מאוד גבוהות, ומובילות את השוק.

הבדל העיקרי בינהם הוא הוא בעיקר אישי, כל אחד ומה שהוא רגיל אליו… 

אני ממליץ ללכת לחנות צילום קרובה, להחזיק ביד את 2 המצלמות, לשחק בהם קצת ולראות איזה יותר נוחה לך, אפילו בתחושת הבטן הראשונה, ולפי זה להחליט.

בברכה, 
    שירן גרנות 
    מנהל הפורום 
    https://www.facebook.com/shirangranotDocumentaryPhotography

תודה,

לפי אילו קריטריונים היית ממליץ לבחור את המצלמה?
    יש מצלמה שהיית ממליץ עלייה יותר? מעבר לתחושת בטן שלי מול המצלמות…

מצלמת DSLR

היי נגה,
    כמו שאמרתי , 2 החברות (או הדגמי מצלמות שצירפת) ברמה מאוד גבוה בשביל צלמת מתחילה, וכנראה שניהם יספקו את צרכיך והרבה מעבר . אין לי דגש מיוחד להוסיף ביניהם… 

קחי בחשבון שמצלמת DSLR זה לגו, אפשר להחליף ולשנות דברים, כמו עדשות שונות שנותנות צרכים שונים, מאצעי תאורה ושליטה בתאורה …. 
    עם הזמן את תלמדי לזהות את הצרכים שלך ולקנות ציוד משלים בהתאם… 
    (לצורך העיניין  לי יש 6 עדשות של קנון + 3 עדשות ידניות ישנות של חברות שונות, וכל אחד משמש לצרכים אחרים) 

ממליץ לך בחום לעשות איזה קורס למתחילים, או אפילו ללמוד לבד ברשת ופורמים  את עקרונות החשיפה ואור, ועבודה במצלמות DSLR, על מנת שבאמת תוכלי להוציא מהמלצמה הזאת את המקסימום וללמוד עוד… 

בברכה, 

שירן גרנות 

מנהל הפורום 

https://www.facebook.com/shirangranotDocumentaryPhotography

שינהם מעולים!

אני אישית בקאנון שנים אבל מכיר את שניהן מצויין. יש הבדלים כמובן, אבל ההבדל העיקרי לדעתי הוא במחיר של הגופים ושל העדשות, כשאר ניקון יקרים יותר מקאנון ברוב המקרים..

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך