מחפש המלצה למצלמה

עמוד הבית פורומים פורום צלמים מחפש המלצה למצלמה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • תגובות
    מחפש המלצה למצלמה

שלום רב,

מחפש על המלצה לדגם קונקרטי של מצלמה בעלות של עד 1500 ש"ח לצורך צילום מוצרים אשר אני מוכר על גבי רשת האינטרנט.

בתודה,
    מקס

מצלמה לצילום מוצר

היי מקס, 
    אני יתחיל ויאמר שבשביל להגיע לתוצאה טובה בצילום מוצר,
    (במיוחד שמדובר במוצר שמיועד לפרסום ומכירה, וחשוב שכל פרט פרט יהיה נכונים ומדוקדקים), יש צורך במעט יותר מ "מצלמה בעלות של עד 1500 ש"ח" .
    יש צורך בעדשות טובות ויעודיות, בתאורה נכונה, ובעיקר בעיקר, בידע וניסיון בתחום…

בכל מקרה, כתשובה לשאלך, הייתי ממליץ על מצלמת "דמוי SLR" זה יעמוץ בתקציב שלך ויתן לך תוצאה יחסית טובה בהתחשב בהכל … 

בברכה, 
    שירן גרנות

מעוניין לשקול לקנות גם ציוד צילום יקר יותר

שירן ראשית תודה על התגובה.

אני יודע שאיכות הצילום היא דבר מאוד חשוב במיוחד שלקונה אין אפשרות פיסית לראות ולגעת במוצר.
    אני כרגע מתחיל את צעדי בתחום.
    במידה והמצלמות בטווח המחירים שציינתי לא נותנות מענה כמו שצריך,
    האיתי שמח אם אוכל לקבל המלצות למצלמה ועדשות בטווח מחירים גבוהה יותר.
    מבחינת תקציב אני די פתוח כיוון שברור לי שחשוב להחזיק ציוד איכותי לשם כך.

בברכה,
    מקס

צילום מוצר

שוב שלום מקס, 
    על איזה מוצרים אנחנו מדברים ? 
    ממה הם עשוים ובאיזה גודל הם ? 

הדגש שלי הוא פחות על הציוד, אלא על ידע בצילום… 
    מוצרים שונים צריכים ידע שונה בתאורה, להאיר אובייקט בצורה נכונה דורש ידע מסויים וסוג החומר משפיע על איפיון התאורה. 
    יש צורך לדעת לעבוד אם אור, ציד צילום מצקועי,  לתפעל תאורה חיצונית, וגם עבודת פוטושופ. 

מגוון מוצרים שונה, יתכן וישתנה בעתיד

היי שירן,

בשלב זה אני מוכר חלקי מחשב, ביגוד, תכשיטים, צעצועים, פסלונים, תיקים, מוצרי טיפוח.
    קשה לי להגיד מה אני בדיוק המכור בעתיד. בשלב זה חשוב לי לנסות כמה שיותר דברים כדי לראות מה הולך יותר טוב, מה משתלם יותר וכו'.

בברכה,
    מקס

צילום מוצר

אז כפי שאמרתי בהודעה הקודמת, מוצרים שונים צריכים ידע שונה בתאורה, להאיר אובייקט בצורה נכונה דורש ידע מסויים וסוג החומר של המוצר משפיע על איפיון התאורה.
    ולכן על מגוון המוצרים שלך, אין לי "פתרון קסם" להציע לך….  אין משהו פשוט שתוכל לקנות ולפתור הכל בצורה טובה ומקצועית.

אתה בעצם צריך מערכת סטודיו מלאה לרבות חלל, פתרונות תאורה שונים ומגוונים, שיתאים לכל מוצר ולסוג בחומר שלו,  ציוד צילום ועדשות מתאימות, וציוד נלווה נוסף (חצובות סטנדים, מעמדים וכו' וכו'…)  על מנת לצלם את מגוון המוצרים שציינת…
    וכמובן ידע וניסיון בצילום סטודיו על מנת לצפעל את כל הנ"ל ולהגיע לתוצאות טובות…

אני ממליץ שתפנה לצלם / סטודיו באזור מגוריך, ותסגור איתו עיסקה על צילום קבועה של מוצרים מטעמך .

אתה מוזמן לפנות אלי במייל לעוד פרטים .
    בברכה, 
    שירן גרנות

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך